در حال بارگذاری صفحه لطفا صبر کنید ....

توليد و فروش انواع نشا گياهان دارویی توسط شرکت زرین گیاه، توانایی تولید نشاء انواع گیاهان دارویی را داریم.

تولید طبق نیاز و سلیقه شما. بصورت ریشه لخت، کیسه ای، گلدانی و ...

تماس با بخش فروش شرکت زرین گیاه 09147297295 ( تهیه نشاء و قلمه )

آویشن باغی اسطوخودوس بادرنجبویه به لیمو فیسالیس مریم گلی دارویی سنبل الطیب اروپایی گاوزبان ایرانی
آویشن باغی
اسطوخودوس بادرنجبویه به لیمو
فیسالیس
مریم گلی سنبل الطیب
گاوزبان ایرانی
تماس با بخش فروش شرکت زرین گیاه برای تهیه نشاء و قلمه
09147297295
برای دیدن همه محصولات شرکت زرین گیاه بر روی دکمه زیر کلیک کنید
برای دیدن همه محصولات شرکت زرین گیاه بر روی دکمه زیر کلیک کنید
برای عضویت در کانال تلگرام شرکت زرین گیاه بر روی دکمه زیر کلیک کنید
برای عضویت در کانال تلگرام شرکت زرین گیاه کلیک کنید
برای دیدن فیلم ها و کلیپ های شرکت زرین گیاه بر روی دکمه زیر کلیک کنید
کلیپ های شرکت زرین گیاه

مطالب پر بازدید از بخش های مختلف

بخش مطالب ماشین آلات کشاورزی
بنر

شمعدانی معطر

تماس با بخش فروش شرکت زرین گیاه برای تهیه نشاء و قلمه و انوع گیاه دارویی بصورت ریشه لخت، کیسه ای و گلدانی
09147297295
برای دیدن همه محصولات شرکت زرین گیاه بر روی دکمه زیر کلیک کنید
برای دیدن همه محصولات شرکت زرین گیاه بر روی دکمه زیر کلیک کنید
برای عضویت در کانال تلگرام شرکت زرین گیاه بر روی دکمه زیر کلیک کنید

برای عضویت در کانال تلگرام شرکت زرین گیاه کلیک کنید

برای دیدن فیلم ها و کلیپ های شرکت زرین گیاه بر روی دکمه زیر کلیک کنید

کلیپ های شرکت زرین گیاه

بنر
بنر

 

برای آگاهی از جزئیات یا خرید هر محصول بر روی آن کلیک کنید.

مجموعه پاورپوینت آماده رشته کشاورزی

مجموعه پاورپوینت آماده رشته کشاورزی

آموزش پرورش گل گلخانه ای

آشنایی با پرورش گل گلخانه ای

کاشت زعفران, آموزش کاشت زعفران

کاملترین مجموعه کاشت زعفران

جامع ترین و کاملترین آموزش آبیاری تحت فشار و قطره ای

جامع ترین و کاملترین آموزش آبیاری تحت فشار و قطره ای

آموزش پرورش خیار گلخانه ای

آموزش پرورش خیار گلخانه ای

آموزش کاشت گوجه

آموزش کاشت گوجه

آموزش کاشت خربزه

آموزش کاشت خربزه

نرم افزار آموزشی نکات فنی پرورش و نگهداری گل و گیاهان زینتی

پرورش و نگهداری گل و گیاهان زینتیمقدمه ای بر درختکاری و توسعه فضای سبز

درختکاری و توسعه فضای سبز

مقدمه

قرن هاست که زندگی شهری مشوق و الهام بخش مردم بوده است ولی امروزه بسیاری از مردم در آرزوی زندگی در طبیعت می باشند. از این رو طراحان شهرها، آرشیتکت ها و جامعه شناسان با این فکر افتاده اند که چگونه می توان زندگی شهری را مجددا و دوباره جالب و پرجاذبه نمود.

ساختمان های بلند و آپارتمان های تنگ و تاریک و بی روح حاصل پیشرفت های تکنولوژی و دور شدن انسان از طبیعت زیبا و دست نخورده می باشد. امروزه گسترش تکنولوژی، در درون انسان و احساس آدمی اثراتی نامطلوب گذارده و همبستگی طبیعی را که انسان ها از ابتدا با طبیعت داشته اند به جدایی سوق داده است. نتیجه این جدایی وجود انسان های عصبی و خسته می باشد. انسان آپارتمان نشین و خسته امروز سعی دارد تا اندکی روح و احساس طبیعت را به بلوک های سنگی و آهنین برگرداند. سعی می کند تا طبیعت زنده و سرسبز را بنحوی با مظاهر تکنولوژی مدرن پیوند دهد و مناظری زیبا و بدیع همراه با اثرات آن ها خلق کند.

 

 

اگر به نقشه جغرافیایی کشور انگستان نگاه بیاندازیم متوجه خواهیم شد که دور تا دور این کشور را آب فرا گرفته و این کشور به صورت جزیره است.

از زمانهای قدیم برای جلوگیری از هجوم و حمله دشمنان و کشورهای همسایه و حفاظت از مزرهای آبی این کشور مجبور بود برای مقابله با حملات کشتی بسازد و از سواحل و شهرهای بندری خود محافظت کند. برای ساخت کشتی چوب لازم بود و آنهم به مقدار زیاد. کشتی ها از چوب ساخته می شدند و اگر از چوب درختان جنگل استفاده شود پس از مدتی جنگل از بین خواهد رفت. پس باید پس از قطع هر درختی جای درخت قطع شده درخت جدیدی کاشت و جایگزین کرد. تا جنگل از بین نرود و نابود نشود. بنابراین باید خود جنگل را شناخت. نوع درختش را شناخت. طرز برخورد با جنگل را باید دانست.

 

فضای سبز شهری

بخشی از سیمای شهر که از انواع گیاهان تشکیل یافته است

فضای نسبتا بزرگ متشکل از گیاهان با ساختار جنگلی

بخشی از مناطق و مکان هایی که دارای گیاهان یا هر گونه سبزینگی اعم از درختان، درختچه ها، گلها و چمنها هستند

بخشی از استخوان بندی یا مورفولوژی شهری، به بیان دیگر فضای سبز در کنار اسکلت فیزیکی شهر (خانه و ساختمان اداری، خیابان و کوچه) تعیین کننده اندام و به طور کلی سیمای شهر است. اگر ما از حیاط و اطراف و پیرامون دبیرستان و هنرستان شما فضای سبز یعنی درخت و گیاهان را حذف کنیم چقدر بی روح و آزار دهنده می شود شبیه به زندان خواهد بود و خسته کننده خواهد بود.

 

اهداف فضای سبز

از یک سو برای شهر بازدهی اکولوژیک (علمی‌ که‌ درباره‌ روابط‌ جانور با محیط‌ خود بحث‌ میکند ، بوم‌شناسی‌)‌  داشته.

از طرف دیگر نیازهای زیست محیطی پیرامون خود را برطرف سازد.

 

انواع فضای سبز خصوصی

باغچه ها: باغچه های منازل ایرانی سابقه طولانی داشته و از گذشته های دور کاشت انواع گیاهان مانند انجیر، انار، زیتون، سرو، شمعدانی و غیره مرسوم بوده است. ایجاد سرسبزی و طراوت، گذراندن اوقات فراغت و ایجاد آرامش روحی و روانی از مزایای وجود یک باغچه در منزل می باشد.

بام سبز: یکی از کلمات قصار متفکر بزرگ آلمانی" فریدن رایش هوندرت واسر" چنین است "بام خانه های ما قسمتی از خاک و طبیعتی است که ما با ساختمان سازی به قتل رسانیده ایم"، این کلمه قصار به بسیاری از متفکران و طراحان ساختمان و شهرساز یک جرقه و حرکت فکری داده است تا زمین های ساختمان شده را به عنوان سطوح از دست رفته محسوب نکنند، بلکه طبیعت و فضای سبز را از روی زمین به روی سقف و بام ساختمان ها منتقل کنند.

 

تاریخچه بام سبز

احداث باغچه هایی روی سقف و کشت گیاه در آن به ۲۵۰۰ سال پیش به ایرانی ها و بام های زیگورات ها بر می گردد. مردم بابل نیز تا حدود ششصد سال قبل از میلاد مسیح باغ های معلق را احداث کرده بودند. در قرون وسطی و رنسانس، فرانسوی ها و ایتالیایی ها گونه هایی از باغ بام را عموما بر روی ساختمان های دولتی و عمومی خود اجرا کرده بودند.

توسعه فضای سبز روی بام ها در ۵۰ سال اخیر رشد بیشتری داشته و در اروپا سرعت بیشتری پیدا کرده است. طی ۱۵ سال اخیر بعلت ابداع مواد ترکیبی جدید و ساده شدن مراحل ساخت باغ بر روی بام این کار به یک صنعت پر رونق تبدیل شده است. در ایران نیز این بحث حدود ۷ سال است که بطور جدی مطرح شده و در برخی نقاط کشور از جمله تهران و اصفهان نیز به اجرا در آمده است.

 

کاشتن درخت و گیاه بر روی پشت بام ها البته از نظر زیبایی شهرها، اصلاح محیط های مسکونی تاثیر خود را دارند و در صورت تبدیل بام ها در سطح وسیع به فضاهای سبز می توان تاثیرات زیادی از نظر اکولوژیکی، آب و هوا در یک محله و حتی در کل شهر بوجود آورد.

 

چون زمین برای ایجاد فضای سبز در شهرها کمیاب و بسیار گران می باشد لذا باید برای این کار از سطوح بلااستفاده مانند سقف و بام خانه ها را استفاده کرد. پشت بام ساختمان ها همان سطحی را دارا می باشند که بر روی سطح زمین ساختمان ساخته شده است. سطوح پشت بام ها با وجودی که بسیار وسیع و فراوانند ولی در عمل و به خاطر محدودیت های فنی نسبت به سطح زمین کوچکتر و کمتر می باشند.

 

چنین فضاهای سبزی برای گردش و استراحت با پای پیاده برای اکثریت مردم قابل دسترسی فوری می باشند. و این امر بخصوص در زمان حال و همچنین در آینده دارای اهمیت زیادی از نظر اقتصادی و اکولوژیکی خواهد بود.

 

مزایای ایجاد و گسترش فضای سبز بر روی پشت بام خانه ها

زیبا و مفرح ساختن فضاهای سبز در روی پشت بام خانه ها

ایجاد فضاهای جدید جهت استراحت و رفع خستگی انسانها

رفع آلودگی هوای شهرها و سالم سازی آن

ایجاد فضاهای زندگی و تفریحی برای انسان ۷ درصد

 

همانطور که می دانیم ساختمان سازی متراکم در شهرها باعث بالا رفتن درجه حرارت و گرم شدن هوا می گردد. بطوری که درجه حرارت هوا در محله های وسط شهر ۲ تا ۳ درجه گرمتر از حومه شهرها می باشد. علاوه بر آن در مراکز تجمع شهری بخار، مه و گردو غبار متراکم وجود دارد. تبدیل بام خانه ها به فضاهای سبز تبادل هوا بین مناطق با تراکم ساختمانی زیاد و فضاهای آزاد حومه آنان را بهبود بخشیده و باعث تنظیم رطوبت هوا مرکز شهر می گردد.

کارشناسان و متخصصین حساب کرده اند که اگر ۵ تا ۱۰ درصد از سقف­های یک شهر به فضاهای سبز تبدیل شوند کافی است تا در آن شهر هوای خوبی بوجود آید و یا هوای آن شهر اصلاح شود. علت این امر آن است که جمع سطوح گیاهان و درختان سبز چندین برابر سطح زمینی است که در روی آن می رویند.

توانایی گیاهان در تصفیه آلودگی هوا بسیار زیاد است. یک متر مربع چمن چیده نشده در روی بام ساختمانی در یک شهر قادر است در مدت یکسال، نیم کیلو آلودگی هوا را بگیرد. به این خاصیت گیاهان باید سایر خواص و مزایا مانند بهبود کیفیت آب، جذب سرو صدا و آلودگی صوتی در شهرها را نیز افزود.

 

اگر همزمان با تهیه طرح خانه، طرح کاشت گیاهان و سبز کردن بام در نظر گرفته شود، معماری جدیدی ایجاد خواهد شد و خارج آن در حد امکانات خواهد ماند. اما تبدیل بام ها به فضاهای سبز پس از پایان ساختمان و یا در ساختمان های موجود نیاز به مخارج بیشتری خواهد داشت که مقدار آن بستگی به نوع تغییرات لازم خواهد داشت.

هر صاحبخانه ای که سقف خانه خودرا تعمیر می کند می تواند براحتی و با مخارج کم بام خود را پوشیده از چمن نماید. بام های سبز پوشیده از علف و یا چمن بر روی هر نوع سقفی حتی با شیب ۳۵ درجه نیز امکان پذیر می باشد. تبدیل سقف هایی که دارای مقاومت کافی می باشند و زیر سازی خاصی هم نیاز ندارند ساخت سقف های سبز مخارجی کمتر از مخارج تعمیر و تعویض قیر گونی در بر دارد.

در بررسی اقتصادی این عملیات این نتیجه بدست آمده است که کاشتن چمن و یا گیاهان کوتاه و بوته هایی با ریشه های سطحی مناسبتر می باشند. ایجاد یک فضای سبز کامل طبق طرح و نقشه های قبلی و با طبقه بندی آن ها و کشت انواع گیاهان شامل درختان مختلف، درختچه­ و بوته ها، گل و چمن از نظر اقتصادی از همه گران تر تمام می شود. در مقابل کشت درختچه و بوته ها به صورت تکی و یا چمن به صرفه تر خواهد بود.

کتاب راهنمای ازدیاد زیتون

کتاب راهنمای ازدیاد زیتون

شناسنامه کتاب

عنوان و نام پدید آورنده : راهنمای ازدیاد زیتون/ تالیف آندره فابری...] و دیگران[ : مترجم دکتر مهدی علیزاده

مشخصات نشر: گلستان : دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان، ۱۳۹۲.

مشخصات ظاهری: ح، ۲۶۰ صفحه: مصور.

شابک: ۰-۷۵-۸۹۲۶-۹۶۴-۹۷۸

وضعیت فهرست نویسی: فیپا

یادداشت: تالیف آندره فابری، ج، بارتولینی، ام. لمباردی، اس جی، کیلیس.

موضوع: زیتون-- تکثیر-- دستنامه ها

شناسه افزوده: فابری، آندرئا

شناسه افزوده: (Fabbri, A. Andrea)

شناسه افزوده: علیزاده، مهدی، ۱۳۵۴ -، مترجم

شناسه افزوده: دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان

رده بندی کنگره: ۱۳۹۲ ۲۳ر/SB۳۶۷

رده بندی دیویی: ۶۳/۶۳۴

شماره کتابشناسی ملی: ۳۴۰۲۰۸۹

قیمت: ۱۵۰۰۰ تومان


راهنمای ازدیاد زیتون, ازدیاد زیتون, کتاب زیتون, قلمه زدن زیتون, فیزیولوژی زیتون, پیوندزدن زیتون, تولید گیاهچه زیتون, ازدیاد درون شیشه ای زیتون, نهالستان زیتون, ارقام زیتون, دکتر مهدی علیزاده

این محصول آموزشی موجود نیست. لطفاً تماس نگیرید.ممنون

خرید محصول از فروشگاه اینترنتی گل و گیاه

معرفی کتاب راهنمای ازدیاد زیتون:

کتاب حاضر توسط… آشنایی بیشتر با مشخصات کتاب

کتاب های موجود در سایت با امکان خرید پستی

لیست کتاب های موجود در سایت با امکان خرید پستی

لیست کتاب های موجود در سایت با امکان خرید پستی

ارسال به سراسر ایران از طریق پست - تخفیف ویژه برای پرداخت آنلاین در این قسمت لیست کتاب های موجود در سایت را می توانید مشاهده کرده و خرید کنید. برای...
کتاب راهنمای ازدیاد زیتون

کتاب راهنمای ازدیاد زیتون

کتاب راهنمای ازدیاد زیتون شناسنامه کتاب عنوان و نام پدید آورنده : راهنمای ازدیاد زیتون/ تالیف آندره فابری...] و دیگران[ : مترجم دکتر مهدی علیزاده مشخصات...
کتاب گلکاری

کتاب گلکاری

كتاب ويژه داوطلبان كنكور كارشناسي ارشد باغباني در درس گلكاري كه شامل تمام نكات بوده و به جرات بهترين و کاملترین كتاب در اين زمينه مي باشد.اين كتاب...
کتاب سبزیکاری

کتاب سبزیکاری

برای آنهایی که به رتبه های برتر کنکور می اندیشند جزو اولین ها باشید کتاب ویژه داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد باغبانی در درس سبزیکاری که شامل تمام...
کتاب میوه های گرمسیری و نیمه گرمسیری

کتاب میوه های گرمسیری و نیمه گرمسیری

كتاب ويژه داوطلبان كنكور كارشناسي ارشد باغباني در درس ميوه كاري كه شامل تمام نكات بوده و به جرات بهترين كتاب در اين زمينه مي باشد. اين كتاب توسط...
کتاب فیزیولوژی پس از برداشت گل های بریده

کتاب فیزیولوژی پس از برداشت گل های بریده

مشخصات كتاب فيزيولوژي پس از برداشت گلهای بریدهعنوان: فيزيولوژي پس از برداشت گلهاي شاخه بريدهتاليف: بهزاد ادريسيعضو هيات علمي مركز ملي تحقيقات گل...
راهنمای کاربران کشت بافت گیاهی و ریزازدیادی

راهنمای کاربران کشت بافت گیاهی و ریزازدیادی

عنوان: راهنمای کاربران کشت بافت گیاهی و ریزازدیادی مولف: دکتر مهدی علیزاده ( عضو هیئت علمی گروه باغبانی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان...
کتاب ازدیاد نباتات

کتاب ازدیاد نباتات

کتاب ازدیاد نباتات ویژه داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد و دکتری باغبانی و دانشجویان کارشناسی علوم باغبانی و ترویج و آموزش کشاورزی شامل: نکات کلیدی...
کتاب بیماری های چمن

کتاب بیماری های چمن

نام کتاب: بیماری های چمن ( علائم شناسی، چرخه بیماری، همه گیر شناسی و کنترل ) تالیف: دکتر منصوره میرابوالفتحی، مهندس عیسی ناظریان قیمت: 9000 تومان تعداد...
کتاب راهنمای آزمایشات فیزیولوژی گیاهی

کتاب راهنمای آزمایشات فیزیولوژی گیاهی

کتاب راهنمای آزمایشات فیزیولوژی گیاهی نویسنده: دکتر کامبیز مشایخی - مهندس صادق آتشی فهرست مطالب: عنوان صفحه فصل...
کتاب ژنتیک و اصلاح انگور

کتاب ژنتیک و اصلاح انگور

عنوان: اصلاح درختان میوه (ژنتیک و اصلاح انگور) تألیف: حامد دولتی بانه استادیار پژوهشی مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان غربی رسول...
توليد تجاري رز شاخه بريده ( سيستم خاكي و هيدروپونيك)

توليد تجاري رز شاخه بريده ( سيستم خاكي و هيدروپونيك)

نام كتاب: توليد تجاري رز شاخه بريده ( سيستم خاكي و هيدروپونيك) اولین کتاب کاربردی تولید تجاری رز شاخه بریده در سیتم های خاکی و هیدروپونیک - بانضمام...
کتاب پرورش و تولید میخک

کتاب پرورش و تولید میخک

نام کتاب:پرورش و تولید میخک تألیف:آزاده رشیدی چاپ اول:تابستان 1391 شمارگان:1100 نسخه تعداد صفحات:304 مشخصات ظاهری: [304]ص.:مصور (بخش رنگی)، جدول،...
جدیدترین کتب دکتر رسول جلیلی مرندی

جدیدترین کتب دکتر رسول جلیلی مرندی

كتاب فیزیولوژی بعد از برداشت  دكتر رسول جليلي مرندي دانشيار گروه باغباني دانشگاه اروميه برای دانلود فهرست مطالب این کتاب کلیک کنید.     جديدترين...
کتب مرتبط

کتب مرتبط

در زير سايت هاي انتشاراتي كه در زمينه تاليف و ترجمه كتب كشاورزي مشغول به فعاليت هستند درج گرديده شده است: 1. خانه كتاب: سايت ملي جستجوي كتاب در همه زمينه...

محصولات آموزشی مربوط به باغبانی - درختکاری با امکان خرید پستی

فيلم آموزشي تکنیک‌های پیوند زنی + پیوندزنی درختان گردو(2 عدد سی دی)

فيلم آموزشي تکنیک‌های پیوند زنی + پیوندزنی درختان گردو(2 عدد سی دی)

فيلم آموزشي تکنیک‌های پیوند زنی + پیوندزنی درختان گردو(2 عدد سی دی)کاملا به زبان فارسی 2 عدد سی دیقابل پخش در ویدئو سی دی، کامپیوتر و لپ تاپدارای گارانتی...
فيلم آموزش عملي هرس درختان

فيلم آموزش عملي هرس درختان

فيلم آموزش عملي هرس درختان کاملا به زبان فارسی 1 عدد سی دی قابل پخش در ويدئو سي دي، کامپیوتر و لپ تاپ دارای گارانتی تعویض در صورت وجود هر نوع خرابی...
فیلم آموزشی کاشت درختان مثمر در اراضی شیب دار و کم بازده با استفاده از سامانه های آبگیر و سوپر جاذب ها

فیلم آموزشی کاشت درختان مثمر در اراضی شیب دار و کم بازده با استفاده از سامانه های آبگیر و سوپر جاذب ها

فیلم آموزشی کاشت درختان مثمر در اراضی شیب دار و کم بازده با استفاده از سامانه های آبگیر و سوپر جاذب هاکاملا به زبان فارسی1 عدد سی دیقابل پخش در ویدئو...
نرم افزار آموزشی درختکاری به همراه فیلم آموزشی نهال کاری

نرم افزار آموزشی درختکاری به همراه فیلم آموزشی نهال کاری

نرم افزار آموزشی درختکاری به همراه فیلم آموزشی نهال کاری کاملا به زبان فارسی1 عدد دی وی دی ( اورجینال )قابل اجرا و استفاده در کامپیوتر و لپ تاپ اين...
فیلم آموزشی صنوبر کاری – زراعت چوب

فیلم آموزشی صنوبر کاری – زراعت چوب

فیلم آموزشی صنوبر کاری – زراعت چوب کاملا به زبان فارسی 1 عدد دی وی دی ( اورجینال ) قابل پخش در دی وی دی پلیر، کامپیوتر و لپ تاپ دارای گارانتی تعویض در...

محصولات آموزشی مربوط به آبیاری و استفاده بهینه از آب با امکان خرید پستی

جامع ترین آموزش آبیاری قطره ای

جامع ترین آموزش آبیاری قطره ای

جامع ترین و کاملترین آموزش آبیاری تحت فشار و قطره ای کاملا به زبان فارسی1 عدد دی وی دی قابل اجرا در کامپیوتر و لپ تاپدارای گارانتی تعویض در صورت...
مجموعه آموزشی دیم کاری

مجموعه آموزشی دیم کاری

مجموعه آموزشی دیم کاری 1 عدد دی وی دی قابل اجرا در کامپیوتر و لب تاپ دارای گارانتی تعویض در صورت وجود هر نوع خرابی در دی وی دی شامل: فیلم آموزشی...

توليد و فروش انواع نشا گياهان دارویی توسط شرکت زرین گیاه، توانایی تولید نشاء انواع گیاهان دارویی را داریم، طبق نیاز و سلیقه شما. بصورت ریشه لخت، کیسه ای، گلدانی و ...

پرفروش ترین نشاء گیاهان دارویی. برای خرید یا آشنایی با هر کدام بر روی آن کلیک کنید یا

با شرکت زرین گیاه تماس بگیرید 09147297295 ( تهیه نشاء و قلمه )

آویشن باغی, نشا, نشاء, فروش نشا, تولید نشا گیاهان دارویی, خرید نشا, نشا گیاهان دارویی, فروش نشا گیاهان دارویی, ارسال نشا گیاهان دارویی به سراسر ایران
آویشن باغی
اسطوخودوس, نشا, نشاء, فروش نشا, تولید نشا گیاهان دارویی, خرید نشا, نشا گیاهان دارویی, فروش نشا گیاهان دارویی, ارسال نشا گیاهان دارویی به سراسر ایران
اسطوخودوس
بادرنجبویه, نشا, نشاء, فروش نشا, تولید نشا گیاهان دارویی, خرید نشا, نشا گیاهان دارویی, فروش نشا گیاهان دارویی, ارسال نشا گیاهان دارویی به سراسر ایران
بادرنجبویه
به لیمو, نشا, نشاء, فروش نشا, تولید نشا گیاهان دارویی, خرید نشا, نشا گیاهان دارویی, فروش نشا گیاهان دارویی, ارسال نشا گیاهان دارویی به سراسر ایران
به لیمو
فیسالیس, نشا, نشاء, فروش نشا, تولید نشا گیاهان دارویی, خرید نشا, نشا گیاهان دارویی, فروش نشا گیاهان دارویی, ارسال نشا گیاهان دارویی به سراسر ایران
فیسالیس
مریم گلی دارویی, نشا, نشاء, فروش نشا, تولید نشا گیاهان دارویی, خرید نشا, نشا گیاهان دارویی, فروش نشا گیاهان دارویی, ارسال نشا گیاهان دارویی به سراسر ایران
مریم گلی دارویی
سنبل الطیب,نشا, نشاء, فروش نشا, تولید نشا گیاهان دارویی, خرید نشا, نشا گیاهان دارویی, فروش نشا گیاهان دارویی, ارسال نشا گیاهان دارویی به سراسر ایران
سنبل الطیب
گاوزبان ایرانی, نشا, نشاء, فروش نشا, تولید نشا گیاهان دارویی, خرید نشا, نشا گیاهان دارویی, فروش نشا گیاهان دارویی, ارسال نشا گیاهان دارویی به سراسر ایران
گاوزبان ایرانی
تماس با بخش فروش شرکت زرین گیاه برای تهیه نشاء و قلمه
09147297295
برای دیدن همه محصولات شرکت زرین گیاه بر روی دکمه زیر کلیک کنید
برای دیدن همه محصولات شرکت زرین گیاه بر روی دکمه زیر کلیک کنید
برای عضویت در کانال تلگرام شرکت زرین گیاه بر روی دکمه زیر کلیک کنید
برای عضویت در کانال تلگرام شرکت زرین گیاه کلیک کنید

شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه آماده دریافت سفارش شما جهت تولید نشا انواع گیاهان دارویی می باشد.

شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه بر پايه دانش فني روز و تجربه چندين ساله در عرصه تولید نشا گياهان دارويي توانسته است تا با توليد کيفي انواع نشا گیاهان دارویی گامي بزرگ در نهادينه کردن فرهنگ جايگزيني روش هاي کشت سنتي با کشاورزي مدرن روز جهان بردارد. لذا از متقاضیان عزیز تقاضا می گردد نسبت به دادن سفارش با شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه تماس گرفته و جهت هماهنگی بیشتر اعلام آمادگی فرمایند. شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه بعد از عقد قرارداد، در هر میزانی توانایی تولید نشاءهای گیاهان دارویی مانند نعناع فلفلی، مریم گلی دارویی، بادرنجبویه، آویشن باغی، سرخارگل، سنبل الطیب، خار مریم، زوفا، به لیمو و بسیاری از گیاهان دارویی دیگر را دارا می باشد.

برای ورود به سایت اینترنتی اختصاصی شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه بر روی همین متن کلیک کنید.

لطفاً برای اطلاع از قیمت به روز نشاء گیاهان دارویی با شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه تماس بگیرید.

لیست بعضی از نشاء های تولیدی شرکت زرین گیاه ( توانایی تولید نشاء انواع گیاهان دارویی را داریم )

ردیف

نوع نشاء تولیدی

روش تکثیر

نام انگلیسی

نام علمی

قیمت (تومان)

1

اسطوخودوس

بذر

Lavender

Lavandula officinalis

قیمتهای به روز و روزانه در خود سایت اینترنتی اختصاصی شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه وجود دارد. لطفاً برای ورود به سایت اینترنتی اختصاصی شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه بر روی همین متن کلیک کنید

2

گل راعی

بذر

St. John̕ s wort

Hypericum perforatum

3

بادرنجبویه

بذر

Balm

Melissa officinalis

4

زوفا

بذر

Hyssop

Hyssopus officinalis L.

5

شیشا

بذر

Tansy

Tanacetum vulgare L.

6

مریم گلی

بذر

sage

Salvia officinalis

7

آویشن باغی

بذر

Thyme

Thymus vulgaris

8

سرخارگل

بذر

Purple coneflowers

Echinanaceae purpurea

9

آرتیشو

بذر

Artickoke

Cynara scolymus

10

خار مریم

بذر

Holy thistle

Silybum marianum

11

سنبل الطیب

بذر

valerian

Valeriana officinalis

12

گاو زبان ایرانی

بذر

viper̕ s bugloss

Echium amoenum

13

به لیمو

قلمه

Lippia

Lippia citriodora

14

ریزوم نعناع فلفلی

ریزوم

Pepper mint

Menthea piperita

 

آماده دریافت سفارش شما جهت تولید نشاء انواع گیاهان دارویی هستیم.

برای ورود به سایت اینترنتی اختصاصی شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه بر روی همین متن کلیک کنید.

لطفاً برای اطلاع از قیمت به روز نشاء گیاهان دارویی با شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه تماس بگیرید.