در حال بارگذاری صفحه لطفا صبر کنید ....

توليد و فروش انواع نشا گياهان دارویی توسط شرکت زرین گیاه، توانایی تولید نشاء انواع گیاهان دارویی را داریم.

تولید طبق نیاز و سلیقه شما. بصورت ریشه لخت، کیسه ای، گلدانی و ...

تماس با بخش فروش شرکت زرین گیاه 09147297295 ( تهیه نشاء و قلمه )

آویشن باغی اسطوخودوس بادرنجبویه به لیمو فیسالیس مریم گلی دارویی سنبل الطیب اروپایی گاوزبان ایرانی
آویشن باغی
اسطوخودوس بادرنجبویه به لیمو
فیسالیس
مریم گلی سنبل الطیب
گاوزبان ایرانی
تماس با بخش فروش شرکت زرین گیاه برای تهیه نشاء و قلمه
09147297295
برای دیدن همه محصولات شرکت زرین گیاه بر روی دکمه زیر کلیک کنید
برای دیدن همه محصولات شرکت زرین گیاه بر روی دکمه زیر کلیک کنید
برای عضویت در کانال تلگرام شرکت زرین گیاه بر روی دکمه زیر کلیک کنید
برای عضویت در کانال تلگرام شرکت زرین گیاه کلیک کنید
برای دیدن فیلم ها و کلیپ های شرکت زرین گیاه بر روی دکمه زیر کلیک کنید
کلیپ های شرکت زرین گیاه

مطالب پر بازدید از بخش های مختلف

بخش مطالب ماشین آلات کشاورزی
بنر

شمعدانی معطر

تماس با بخش فروش شرکت زرین گیاه برای تهیه نشاء و قلمه و انوع گیاه دارویی بصورت ریشه لخت، کیسه ای و گلدانی
09147297295
برای دیدن همه محصولات شرکت زرین گیاه بر روی دکمه زیر کلیک کنید
برای دیدن همه محصولات شرکت زرین گیاه بر روی دکمه زیر کلیک کنید
برای عضویت در کانال تلگرام شرکت زرین گیاه بر روی دکمه زیر کلیک کنید

برای عضویت در کانال تلگرام شرکت زرین گیاه کلیک کنید

برای دیدن فیلم ها و کلیپ های شرکت زرین گیاه بر روی دکمه زیر کلیک کنید

کلیپ های شرکت زرین گیاه

بنر
بنر

 

برای آگاهی از جزئیات یا خرید هر محصول بر روی آن کلیک کنید.

مجموعه پاورپوینت آماده رشته کشاورزی

مجموعه پاورپوینت آماده رشته کشاورزی

آموزش پرورش گل گلخانه ای

آشنایی با پرورش گل گلخانه ای

کاشت زعفران, آموزش کاشت زعفران

کاملترین مجموعه کاشت زعفران

جامع ترین و کاملترین آموزش آبیاری تحت فشار و قطره ای

جامع ترین و کاملترین آموزش آبیاری تحت فشار و قطره ای

آموزش پرورش خیار گلخانه ای

آموزش پرورش خیار گلخانه ای

آموزش کاشت گوجه

آموزش کاشت گوجه

آموزش کاشت خربزه

آموزش کاشت خربزه

نرم افزار آموزشی نکات فنی پرورش و نگهداری گل و گیاهان زینتی

پرورش و نگهداری گل و گیاهان زینتیروش های تهیه مواد دارویی گیاهی برای مصرف

روش های تهیه مواد دارویی گیاهی برای مصرف

گیاهان دارویی یا داروهای خام گیاهی به اشکال مختلف به صورت فراورده هایی مانند دم کرده، جوشانده، تنتور، شربت ها، ضمادها و سایر فراورده های دارویی قابل استفاده هستند. مراحل تهیه برخی از این فراورده ها آسان بوده، که در این بخش به طور خلاصه ارائه می شوند. وسایل مورد نیاز برای ساخت فراورده های گیاهی دارویی شامل: چاقو، قاشق اسپاتول ( کفگیر مانند )، ماهی تابه، قوری استیل، لعابی یا شیشه ای، الک های نایلونی و پلاستیکی، دستگاه فشار یا عصاره گیر مواد گیاهی، ترازوی دقیق الکتریکی، آون ( خشک کن ) و ظرفهای شیشه ای یا پلاستیکی تیره رنگ با دهانه تنگ و گشاد به ابعاد کوچک و بزرگ و غیره هستند. از ظرفهای آلومینیومی که بالقوه سمی اند و به راحتی جذب گیاه می شوند، به هیچ وجه نباید استفاده کرد. روش و شرایط نگهداری فراورده های دارویی گیاهی به منظور جلوگیری از کاهش خواص دارویی آنها حائز اهمیت است. دم کرده ها به صورت تازه و جوشانده ها برای مصرف حداکثر تا ۴۸ ساعت به شرطی که در محل خنک نگهداری شوند، قابل مصرف هستند. تنتور و سایر فراورده ها، مانند شربت و اسانس به مدت چند ماه در ظرف های شیشه ای تیره و در محل خنک، و پمادها، کرم ها و کپسولها در ظرف های شیشه ای یا پلاستیکی تیره رنگ و استاندارد قابل نگهداری هستند. تمامی وسایل مورد نیاز ساخت فراورده های گیاهی می بایست حداقل به مدت ۳۰ دقیقه در محلول استریل کننده قرار داده و پس از آغشته شدن به محلول به دقت آبکشی شده و در آون خشک شوند.

دم کرده ها

تهیه این فراورده دارویی با استفاده از قسمت های ظریف و تازه اندام های گیاهی چون برگ، گل یا اجزای خشک و برداشت شده امکان پذیر است. آب در حال جوش را برداشته و به قوری یا فنجان دارای بخش های خرد شده و یا قطعه شده مواد طبیعی گیاهی اضافه کرده و با قرار دادن درپوش یا نعلبکی بر روی آنها، پس از ۱۰ دقیقه، دم کرده آماده شده صاف و میل شود. این فراورده دارای یک یا چند گیاه به مقدار ۲۰ گرم گیاه خشک ( حجم یک قاشق مرباخوری حدود ۲ – ۳ گرم ماده خشک گیاهی است ) یا ۳۰ گرم گیاه تازه در ۵۰۰ میلی لیتر آب است که برای تهیه یک دوز مصرفی به کار می رود. دم کرده ها به صورت سرد یا گرم نوشیده می شوند.

 

دم کرده های روغنی

این روش تهیه مواد دارویی گیاهی سبب تسهیل در استخراج ترکیبات محلول در چربی گیاهان می شوند، که به دو روش داغ به کمک حرارت ملایم و سرد به وسیله نور خورشید انجام می گیرد. هر دو نوع فراورده برای مصارف خارجی به عنوان روغن ماساژ (مالیدنی) یا به صورت افزودنی به کرم ها و پمادها قابل استفاده هستند. دم کرده های روغنی داغ با مخلوط کردن مواد خرد شده گیاهی و روغن مایع ( روغن های خوراکی مانند آفتابگردان، زیتون و غیره ) در یک ظرف شیشه ای و حرارت دادن ملایم آنها به طور غیر مستقیم برای ۲ – ۳ ساعت آماده خواهند شد. پس از سرد شدن روغن ومواد گیاهی همراه، آنها را با دستگاه عصاره گیر فشرده، سپس صاف کرده و مایع حاصل را درون بطری های شیشه ای تیره رنگ و تمیز نگهداری می کنند. در دم کرده های روغنی سرد، مواد گیاهی همراه روغن را درون ظرف شیشه ای درپوش دار ریخته پس از تکان دادن، بطری را به مدت ۴ – ۶ هفته در معرض نورخورشید قرار می دهند. در این روش فراوری، ۲۵۰ گرم گیاه خشک یا ۵۰۰ گرم گیاه تازه در ۷۵۰ میلی لیتر روغن مایع خوراکی مخلوط و به روش سرد یا داغ آماده می شود.

 

جوشانده ها

تهیه جوشانده از اجزایی چون ریشه، پوست تنه، ترکه، میوه و بذر در مقایسه با روش دم کردنی مناسب تر است. در این روش ۲۰ گرم گیاه خشک یا ۴۰ گرم گیاه تازه ( مخلوط چند گیاه ) همراه با ۷۵۰ میی لیتر آب سرد در داخل ظرفی ( قابلمه ) ریخته و آنرا بر روی شعله کم اجاق به مدت ۲۰ – ۳۰ دقیقه قرار داده تا جوش آمده و حجم مایع باقیمانده درون ظرف به دو سوم حجم اولیه خود ( ۵۰۰ میلی لیتر) برسد. سپس جوشانده سرد و صاف شده را در داخل ظرف شیشیه ای مناسب و درپوش دار ریخته و در محل خنک نگهداری کنید. جوشانده ها به صورت سرد یا گرم میل می شود و مقدار تهیه شده برای مصرف سه دوز برای همان روز کفایت می کند. جوشانده ها و دم کرده ها را می بایست تازه و روزانه تهیه کرد.

 

تنتورها

در این روش با خیساندن مواد گیاهی طبیعی به نسبت یک قسمت و الکل اتیلیک پنج قسمت به صورت مخلوط ( ۵:۱ ) تنتور تهیه می شود. ترکیبات فعال گیاه به آسانی به وسیله الکل استخراج می شوند، در نتیجه، اثر بخشی تنتور نسبت به دم کردنی ها و جوشانده ها بیشتر می شود. باید دقت کرد، از الکل های صنعتی چون الکل متیلیک یا الکل ایزوپروپیل موسوم به الکل چوب استفاده نکرد، زیرا بسیار سمی هستند. برای تهیه تنتور ۲۰۰ گرم گیاه خشک یا ۳۰۰ گرم گیاه تازه را خرد کرده و در ظرفهای شیشه ای بزرگ دهان گشاد و تمیز قرار می دهند، سپس الکل به آن اضافه می کنند، به طوری که روی مواد گیاهی را الکل بپوشاند. پس از قرار دادن درپوش ظرف، آن را به مدت چند دقیقه تکان داده و سپس در محل خنک و تاریک به مدت ۱۰ – ۱۴ روز نگه می دارند و یک روز در میان نیز ظرف را تکان می دهند. سپس فراورده را صاف و مایع حاصل را در بطری های تمیز و شیشه ای تیره رنگ نگهداری می کنند. خیساندن مواد گیاهی در الکل می بایست در دمای اتاق صورت گیرد و برای جلوگیری از اکسیداسیون آنها بهتر است کمی مواد ضد اکسیداسیون ماند اسید اسکوربیک نیز به کار برده شود. این فراورده ضمن سهولت مصرف تا مدت دو سال قابل نگهداری است.

 

شربت ها

در برخی مواقع به جای دم کرده ها و جوشانده ها از شربت های ساخته شده از تنتور استفاده می شود. در این روش ۵۰۰ گرم عسل یا شکر تصفیه نشده را در ۲۵۰ میلی لیتر آب مخلوط کرده و به آرامی حرارت می دهند تا تمامی شکر و عسل حل شود و مخلوط قوام یابد ( حجم یک فنجان معادل ۱۵۰ میلی لیتر، یک قاشق غذاخوری ۲۰ میلی لیتر و یک قاشق چایخوری ۵ میلی لیتر است ). پس از سرد شدن، یک تا سه قسمت تنتور با سه قسمت شربت مخلوط شده را در داخل بطری استریل با درپوش چوب پنبه ای ریخته و در محل خنک نگهداری می کنند. تهیه شربت از مواد طبیعی گیاهی، شامل استخراج همه ترکیبات سلول زنده، بدون تغییر در آنها، در یک محلول آبکی و کمی اسیدی است. البته، به دلیل پیچیدگی محتویات واکوئل سلول ها ( دارای نمک های محلول مختلف همراه با ترکیبات متعدد دیگر ) استخراج شربت ها چندان آسان نبوده و شربت به دست آمده دارای غلظت و چسبندگی زیادی خواهد بود که می بایست پالایش شود. در ساخت شربت ها، از ترکیب نسبت های برابر دم کرده ها یا جوشانده های گیاهی به همراه عسل و شکر تصفیه نشده، به کمک حارت دادن به مدت طولانی، استفاده می شود ( از عسل یا شکر به عنوان عامل محافظت کننده، و یا طعم دهنده برای قابل پذیرش تر شدن طعم ناوطبوع داروهای گیاهی به ویژه برای اطفال استفاده می شود ). دوز قابل مصرف شربت ها ۵ – ۱۰ میلی لیتر ( ۱ – ۲ قاشق مرباخوی ) سه بار در روز است.

 

کرم ها

در ساخت کرم ها، مخلوطی از روغن یا چربی ( یک امولسیون ) به همراه آب تهیه می شود، به این صورت که ماده امولسیون کننده ( ار داروخانه ها قابل تهیه است ) را در یک ظرف شیشه ای نسوز ( پیرکس ) با حرارت غیر مستقیم ذوب کرده، سپس مقداری گلیسیرین، آب و مواد گیاهی ( به ۱۵۰ گرم ماده امولسیون کننده، ۷۵ گرم گلیسیرین، ۸۰ میلی لیتر آب و ۳۰ گرم گیاه خشک یا ۷۵ گرم گیاه تازه اضافه می شود )، در هنگام هم زدن به آن اضافه کرده و به مدت سه ساعت به آرامی حرارت می دهند. سپس مخلوط حاصل را به آهستگی صاف کرده و به طور پیوسته هم زده تا به طور کامل سرد شده و قوام یابد. آنگاه با یک کاردک ( اسپاتول )، در ظرف شیشه ای تیره رنگ و در پوش دار ریخته و در یخچال نگهدای می کنند تا فاسد نشود. کرم ها از روغن ها و چربی ها سریع تر فاسد می شوند، بناباین افزودن چند قطره تنتور" بنزوئین" به عنوان نگه دارنده به آنها توصیه می شود. کرم ها به راحت جذب پوست شده و افزون بر امکان تعویق و تنفس پوست، سبب خنکی و نرمی آن می شوند. کرم ها در محل آسیب دیده روزانه ۲ – ۳ بار و با ماساژ آرام قابل توصیه هستند.

 

پمادها

پمادها بر خلاف کرم ها، فاقد آب هستند. در تهیه پمادها، مقداری وازلین یا پارافین نرم ( به کمک بخار پز ) را در ظرف شیشه ای ( پیرکس ) ریخته، سپس مواد گیاهی نرم یا خرد شده را اضافه کرده و به طور مرتب در حرارت غیر مستقیم به آرامی بهم می زنند ( مخلوط ۵۰۰ گرم وازلین یا پارافین نرم با ۶۰ گرم گیاه خشک یا ۱۵۰ گرم گیاه تازه از یک یا چند گیاه ). مواد گیاهی مخلوط و داغ شده ( پماد مذاب ) را با فشردن و صاف کردن ( به کمک دستکش ) بی درنگ درون ظرف های شیشه ای تمیز ریخته، پس از خنک شدن و گذاشتن درپوش، آنها را در یخچال نگهداری می کنند.

 

ضمادها یا مرهم ها

به مخلوطی از مواد گیاهی تازه، خشک یا پودر شده که به طور مستقیم بر روی عضو آسیب دیده بدن قرار می دهند ضماد ( مرهم ) گفته می شود. ضمادها آرام بخش دردهای عصبی – عضلانی، رگ به رگ شدن، شکستگی استخوان ها همچنین برای خارج ساختن چرک از زخم های عفونی یا سوختگی ها استفاده می شوند. در این روش مواد گیاهی را به مدت ۲ دقیقه به آهستگی حرارت داده و مایعات اضافی آنرا با فشار دادن خارج می کنند. سپس مقداری روغن روی موضع مالیده ( برای جلوگیری کردن از چسبیدن مواد گیاهی به محل زخم یا محل آسیب دیده ) و مواد گیاهی داغ یا گرم شده را روی آن قرار می دهند و سپس به کمک باند یا گاز استیریل، عضو آسیب دیده را به مدت ۳ ساعت پانسمان می کنند. مرهم تازه تهیه شده را دو تا سه ساعت به دفعات می توان به کار برد.

 

لوسیون و کمپرس ها

در این روشها، مواد گیاهی آبکی چون دم کرده ها، جوشانده ها یا تنتورهای رقیق شده برای حمام کردن التهابات یا تحریک های پوستی به عنوان لوسیون به کار برده می شوند ( ۵۰۰ میلی لیتر دم کرده، جوشانده و یا ۲۵ میلی لیتر تنتور در ۵۰۰ میلی لیتر آب به کار می رود ). کمپرس ها در واقع پارچه تمیز خیسانده شده در لوسیون ها هستند که به دو صورت گرم و سرد روی موضع قرار داده می شوند. این دو فراورده گیاهی برای بهبود درد، تورم، کوفتگی، سردرد و کاهش تب به صورت موضعی بسیار موثر بوده و به منظور کارآیی بهتر، می بایست به دفعات تعویض شوند. برای جلوگیری از چسبندگی کمپرس، می توان کمی روغن روی موضع مالیده و پارچه آغشته به لوسیون تازه را به خوبی آبگیری کرده و به مدت یک ساعت روی ساعت روی آن قرار داد. لوسیون ها در بطری های درپوش دار، استریلیزه به مدت دو روز داخل یخچال، قابل نگهداری هستند.

 

سایر فراورده های دارویی

دیگر فراورده های دارویی گیاهی که در تسکین موضعی مناسب هستند، عبارتنداز: بخورها که در رفع ناراحتی های دستگاه تنفس موثرند. در تهیه آنها از لیتر آب جوشیده با ۵ – ۱۰ قطره اسانس یا ۲۵ میلی لیتر دم کرده گیاهی، در داخل ظرفی بزرگ ریخته و به مدت ده دقیقه بخور می دهند. دهان شویه و غرغره کن ها بر روی غشای مخاطی دهان و گلو آثار آرام بخشی دارند. دهان شویه ها از دم کرده یا جوشانده یا تنتور رقیق ( ۵ میلی لیتر در ۱۰۰ میلی لیتر آب داغ ) ساخته می شوند. شیاف ها برای درمان بیماری های دستگاه گوارشی وتناسلی مورد استفاده قرار می گیرند. حمام های دارویی روشی مناسب برای تسکین دردهای دست و پا و گرفتگی سینوس هاست. برای این منظور از رقیق کردن ۵۰۰ میلی لیتر دم کرده یا ۵ – ۱۰ قطره اسانس استفاده می شود. روغن های فرار یا اسانس ها برای تسکسن دردهای خفیف و یا استرس ها مفید هستند. از آنجا که اسانس ها موجب تحریک پوستی می شوند پیش از مصرف باید به کمک روغن رقیق شوند، ۵ – ۱۰ قطره اسانس در کمی روغن بادام برای ماساژ پوست، مفید است. خیساندن سرد مایعاتی هستند که با مخلوط مواد گیاهی در آب سرد به مدت یک شبانه روز آماده می شوند. برای این منظور ۲۵ گرم مواد گیاهی در ۵۰۰ میلی لیتر آب سرد خیسانده و پس از یک شبانه روز آنرا صاف و مصرف می کنند. این روش تهیه در برخی مواد گیاهی که ماده موثر آنها بر اثر حرارت تجزیه می شوند. ( مانند دم کرده ها یا جوشانده ها )، مناسب تر است. آب تازه گیاهان ( افشره ها ) با دستگاه آب میوه گیری فشرده و صاف شده و به صورت خوراکی یا موضعی به کار برده می شوند.

داروهای گیاهی با امکان خرید پستی

چای آرامش بخش اعصاب - چاي قلب و اعصاب

چای آرامش بخش اعصاب - چاي قلب و اعصاب

چای آرامش بخش اعصاب - چاي قلب و اعصاب محصول مورد تأييد وزارت بهداشت بوده و هيچ گونه عوارضي نداردشماره مجوز:12873640991CBLاکثر ناراحتی هایی که ذکرشدممکن...
ضد تشنج - خواب آور-مسکن-ریشه سنبل الطیب

ضد تشنج - خواب آور-مسکن-ریشه سنبل الطیب

ریشه سنبل الطیب: ضد تشنج - خواب آور-مسکن ضد تشنج - خواب آور - ضد میگرن- مسکن - نیرو بخش - اشتها آور - مسکن درد های سینه و تپش قلب چگونگی استفاده همراه...
گل بنفشه-ضد جوش صورت-تصفیه کننده خون

گل بنفشه-ضد جوش صورت-تصفیه کننده خون

نام محصول: گل بنفشه - ضد جوش صورت - تصفیه کننده خون - عصاره گل بنفشه ضد لک وجوش صورتاین بسته به صورت کالملا بهداشتی و مطمئن در سراسر ایران عرضه می شود.چگونگی...
ضد درد دندان میخک - بی حس کننده موضعی میخک

ضد درد دندان میخک - بی حس کننده موضعی میخک

ضد درد دندان میخک - بی حس کننده موضعی میخک این داروی گیاهی با بهترین بسته بندی و کیفیت ممکن به سراسر ایران عزیزمان ارسال می شود. چگونگی...
شربت گياهي گل سرخ لاريس + اشانتيون

شربت گياهي گل سرخ لاريس + اشانتيون

شربت گياهي گل سرخ لاريس + اشانتيونشربت خوراكيبامجوز بهداشتبسيارعالي100%گياهيمحصولي بينظيرتاثير فوق العادهقابل استفاده براي هم مردان و هم زنان بخصوص زنانقابل...
عصاره گل سرخ

عصاره گل سرخ

عصاره گل سرخعصاره گل محمدی یکی از موثر ترین محصولات آرامش بخش و تقویت اعصاب و روان می باشد که به غیر از آن هم برای اثرات ضد التهابی و ضددرد بسیار موثر...

توليد و فروش انواع نشا گياهان دارویی توسط شرکت زرین گیاه، توانایی تولید نشاء انواع گیاهان دارویی را داریم، طبق نیاز و سلیقه شما. بصورت ریشه لخت، کیسه ای، گلدانی و ...

پرفروش ترین نشاء گیاهان دارویی. برای خرید یا آشنایی با هر کدام بر روی آن کلیک کنید یا

با شرکت زرین گیاه تماس بگیرید 09147297295 ( تهیه نشاء و قلمه )

آویشن باغی, نشا, نشاء, فروش نشا, تولید نشا گیاهان دارویی, خرید نشا, نشا گیاهان دارویی, فروش نشا گیاهان دارویی, ارسال نشا گیاهان دارویی به سراسر ایران
آویشن باغی
اسطوخودوس, نشا, نشاء, فروش نشا, تولید نشا گیاهان دارویی, خرید نشا, نشا گیاهان دارویی, فروش نشا گیاهان دارویی, ارسال نشا گیاهان دارویی به سراسر ایران
اسطوخودوس
بادرنجبویه, نشا, نشاء, فروش نشا, تولید نشا گیاهان دارویی, خرید نشا, نشا گیاهان دارویی, فروش نشا گیاهان دارویی, ارسال نشا گیاهان دارویی به سراسر ایران
بادرنجبویه
به لیمو, نشا, نشاء, فروش نشا, تولید نشا گیاهان دارویی, خرید نشا, نشا گیاهان دارویی, فروش نشا گیاهان دارویی, ارسال نشا گیاهان دارویی به سراسر ایران
به لیمو
فیسالیس, نشا, نشاء, فروش نشا, تولید نشا گیاهان دارویی, خرید نشا, نشا گیاهان دارویی, فروش نشا گیاهان دارویی, ارسال نشا گیاهان دارویی به سراسر ایران
فیسالیس
مریم گلی دارویی, نشا, نشاء, فروش نشا, تولید نشا گیاهان دارویی, خرید نشا, نشا گیاهان دارویی, فروش نشا گیاهان دارویی, ارسال نشا گیاهان دارویی به سراسر ایران
مریم گلی دارویی
سنبل الطیب,نشا, نشاء, فروش نشا, تولید نشا گیاهان دارویی, خرید نشا, نشا گیاهان دارویی, فروش نشا گیاهان دارویی, ارسال نشا گیاهان دارویی به سراسر ایران
سنبل الطیب
گاوزبان ایرانی, نشا, نشاء, فروش نشا, تولید نشا گیاهان دارویی, خرید نشا, نشا گیاهان دارویی, فروش نشا گیاهان دارویی, ارسال نشا گیاهان دارویی به سراسر ایران
گاوزبان ایرانی
تماس با بخش فروش شرکت زرین گیاه برای تهیه نشاء و قلمه
09147297295
برای دیدن همه محصولات شرکت زرین گیاه بر روی دکمه زیر کلیک کنید
برای دیدن همه محصولات شرکت زرین گیاه بر روی دکمه زیر کلیک کنید
برای عضویت در کانال تلگرام شرکت زرین گیاه بر روی دکمه زیر کلیک کنید
برای عضویت در کانال تلگرام شرکت زرین گیاه کلیک کنید

شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه آماده دریافت سفارش شما جهت تولید نشا انواع گیاهان دارویی می باشد.

شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه بر پايه دانش فني روز و تجربه چندين ساله در عرصه تولید نشا گياهان دارويي توانسته است تا با توليد کيفي انواع نشا گیاهان دارویی گامي بزرگ در نهادينه کردن فرهنگ جايگزيني روش هاي کشت سنتي با کشاورزي مدرن روز جهان بردارد. لذا از متقاضیان عزیز تقاضا می گردد نسبت به دادن سفارش با شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه تماس گرفته و جهت هماهنگی بیشتر اعلام آمادگی فرمایند. شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه بعد از عقد قرارداد، در هر میزانی توانایی تولید نشاءهای گیاهان دارویی مانند نعناع فلفلی، مریم گلی دارویی، بادرنجبویه، آویشن باغی، سرخارگل، سنبل الطیب، خار مریم، زوفا، به لیمو و بسیاری از گیاهان دارویی دیگر را دارا می باشد.

برای ورود به سایت اینترنتی اختصاصی شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه بر روی همین متن کلیک کنید.

لطفاً برای اطلاع از قیمت به روز نشاء گیاهان دارویی با شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه تماس بگیرید.

لیست بعضی از نشاء های تولیدی شرکت زرین گیاه ( توانایی تولید نشاء انواع گیاهان دارویی را داریم )

ردیف

نوع نشاء تولیدی

روش تکثیر

نام انگلیسی

نام علمی

قیمت (تومان)

1

اسطوخودوس

بذر

Lavender

Lavandula officinalis

قیمتهای به روز و روزانه در خود سایت اینترنتی اختصاصی شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه وجود دارد. لطفاً برای ورود به سایت اینترنتی اختصاصی شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه بر روی همین متن کلیک کنید

2

گل راعی

بذر

St. John̕ s wort

Hypericum perforatum

3

بادرنجبویه

بذر

Balm

Melissa officinalis

4

زوفا

بذر

Hyssop

Hyssopus officinalis L.

5

شیشا

بذر

Tansy

Tanacetum vulgare L.

6

مریم گلی

بذر

sage

Salvia officinalis

7

آویشن باغی

بذر

Thyme

Thymus vulgaris

8

سرخارگل

بذر

Purple coneflowers

Echinanaceae purpurea

9

آرتیشو

بذر

Artickoke

Cynara scolymus

10

خار مریم

بذر

Holy thistle

Silybum marianum

11

سنبل الطیب

بذر

valerian

Valeriana officinalis

12

گاو زبان ایرانی

بذر

viper̕ s bugloss

Echium amoenum

13

به لیمو

قلمه

Lippia

Lippia citriodora

14

ریزوم نعناع فلفلی

ریزوم

Pepper mint

Menthea piperita

 

آماده دریافت سفارش شما جهت تولید نشاء انواع گیاهان دارویی هستیم.

برای ورود به سایت اینترنتی اختصاصی شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه بر روی همین متن کلیک کنید.

لطفاً برای اطلاع از قیمت به روز نشاء گیاهان دارویی با شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه تماس بگیرید.

محصولات آموزشی در مورد گیاهان دارویی

نرم افزار معرفی 110 گیاه دارویی مهم ایران و جهان

نرم افزار معرفی 110 گیاه دارویی مهم ایران و جهان

نرم افزار معرفی 110 گیاه دارویی مهم ایران وجهان بدون نیاز به نصب ( اجرا بصورت اتوماتیک و آتوران ) قابل اجرا در کامپیوتر و لپ تاپ ( ویندوز ) کشور سازنده:...
نرم افزار شناخت گیاهان دارویی

نرم افزار شناخت گیاهان دارویی

نرم افزار شناخت گیاهان دارویی با استفاده از منابع معتبر کشور در جهت شناسایی گیاهان دارویی و آشنایی با خواص آنها تهیه و تولید گردید. ۱ عدد سی دی اورجینال...
فيلم هاي آموزشي كاشت، داشت، برداشت، فرآوري و موارد استفاده  6 گياه دارويي آنغوزه، باريجه، گون (كتيرا)، بنه (سقز)، شيرين بيان، سريش

فيلم هاي آموزشي كاشت، داشت، برداشت، فرآوري و موارد استفاده 6 گياه دارويي آنغوزه، باريجه، گون (كتيرا)، بنه (سقز)، شيرين بيان، سريش

فيلم هاي آموزشي كاشت، داشت، برداشت، فرآوري و موارد استفاده  6 گياه دارويي آنغوزه، باريجه، گون (كتيرا)، بنه (سقز)، شيرين بيان، سريشکاملا به زبان فارسی1...
فیلم مستند گیاهان دارویی

فیلم مستند گیاهان دارویی

  فیلم مستند گیاهان دارویی دوبله شده به زبان فارسی شامل 1 عدد دی وی دیقابل پخش در دی وی دی پلیر، کامپیوتر و لپ تاپدارای...
نرم افزار آموزشی آلوئه ورا - داروخانه کوچک - گیاه معجزه گر

نرم افزار آموزشی آلوئه ورا - داروخانه کوچک - گیاه معجزه گر

نرم افزار آموزشی آلوئه ورا - داروخانه کوچک - گیاه معجزه گر ۱ عدد سی دی اورجینال در بسته بندی شیک بصورت تصویر بالا - کاملا به زبان فارسی ( مطالب، کل...