در حال بارگذاری صفحه لطفا صبر کنید ....

توليد و فروش انواع نشا گياهان دارویی توسط شرکت زرین گیاه، توانایی تولید نشاء انواع گیاهان دارویی را داریم.

تولید طبق نیاز و سلیقه شما. بصورت ریشه لخت، کیسه ای، گلدانی و ...

تماس با بخش فروش شرکت زرین گیاه 09147297295 ( تهیه نشاء و قلمه )

آویشن باغی اسطوخودوس بادرنجبویه به لیمو فیسالیس مریم گلی دارویی سنبل الطیب اروپایی گاوزبان ایرانی
آویشن باغی
اسطوخودوس بادرنجبویه به لیمو
فیسالیس
مریم گلی سنبل الطیب
گاوزبان ایرانی
تماس با بخش فروش شرکت زرین گیاه برای تهیه نشاء و قلمه
09147297295
برای دیدن همه محصولات شرکت زرین گیاه بر روی دکمه زیر کلیک کنید
برای دیدن همه محصولات شرکت زرین گیاه بر روی دکمه زیر کلیک کنید
برای عضویت در کانال تلگرام شرکت زرین گیاه بر روی دکمه زیر کلیک کنید
برای عضویت در کانال تلگرام شرکت زرین گیاه کلیک کنید
برای دیدن فیلم ها و کلیپ های شرکت زرین گیاه بر روی دکمه زیر کلیک کنید
کلیپ های شرکت زرین گیاه

مطالب پر بازدید از بخش های مختلف

بخش مطالب ماشین آلات کشاورزی
بنر

شمعدانی معطر

تماس با بخش فروش شرکت زرین گیاه برای تهیه نشاء و قلمه و انوع گیاه دارویی بصورت ریشه لخت، کیسه ای و گلدانی
09147297295
برای دیدن همه محصولات شرکت زرین گیاه بر روی دکمه زیر کلیک کنید
برای دیدن همه محصولات شرکت زرین گیاه بر روی دکمه زیر کلیک کنید
برای عضویت در کانال تلگرام شرکت زرین گیاه بر روی دکمه زیر کلیک کنید

برای عضویت در کانال تلگرام شرکت زرین گیاه کلیک کنید

برای دیدن فیلم ها و کلیپ های شرکت زرین گیاه بر روی دکمه زیر کلیک کنید

کلیپ های شرکت زرین گیاه

بنر
بنر

 

برای آگاهی از جزئیات یا خرید هر محصول بر روی آن کلیک کنید.

مجموعه پاورپوینت آماده رشته کشاورزی

مجموعه پاورپوینت آماده رشته کشاورزی

آموزش پرورش گل گلخانه ای

آشنایی با پرورش گل گلخانه ای

کاشت زعفران, آموزش کاشت زعفران

کاملترین مجموعه کاشت زعفران

جامع ترین و کاملترین آموزش آبیاری تحت فشار و قطره ای

جامع ترین و کاملترین آموزش آبیاری تحت فشار و قطره ای

آموزش پرورش خیار گلخانه ای

آموزش پرورش خیار گلخانه ای

آموزش کاشت گوجه

آموزش کاشت گوجه

آموزش کاشت خربزه

آموزش کاشت خربزه

نرم افزار آموزشی نکات فنی پرورش و نگهداری گل و گیاهان زینتی

پرورش و نگهداری گل و گیاهان زینتیخاک شناسی

متن کامل عملیات حاصلخیزی خاک و کودها را می توانید از لینک زیر دانلود کنید.

دانلود

مقدمه
رشد جمعیت و نیاز غذایی بشر
دو مشکل عمده در دنیا ← رشد سریع جمعیت، تامین مواد غذایی کافی برای انسان.
مشکل در همه نقاط یکسان نیست.
در کشورهای عمده تولید کننده تولید بیشتر از مصرف
در کشورهایی مثل هندوستان، کره شمالی، کشورهای آفریقایی، کشورهای آسیایی تولید کمتر از مصرف.

منابع خاک و استفاده از آنها
انسان در حدود ۷/۸ بیلیون هکتار زمین را مورد استفاده قرار می دهد.
۲/۳ بیلیون هکتار قابل استفاده برای کشاورزی است که نیمی از آن استفاده می شود.
۷/۱ بیلیون پتانسیل استفاده برای کشت محصول دارد که به همراه بخش دیگری از زمین های مورد استفاده بصورت جنگل، مرتع و بوته زار هستند.
در ۵۰ سال گذشته زیان اقتصادی هدر رفت خاک در برخی کشورهای آسیایی در حدود ۱ تا ۷ درصد تولیدات کشاورزی آنها بوده است.

تعریف خاک و اجزاء آن
مفاهیم گوناگون از خاک نزد افراد مختلف:
•لغت خاک soil از ریشه لاتین solum به معنای زمین یا کف مشتق شده است.
•خاک عبارت است از مواد معدنی غیر متراکمی که در سطح زمین وجود دارند و عامل طبیعی است برای رشد گیاه. در این تعریف خاک صرفا مخلوطی از سنگهای هوادیده قسمت سطحی پوسته زمین یا رگولیت ( regolit ) است.
•خاک یک توده طبیعی است مخلوط از مواد معدنی، آلی، آب و هوا که برای رشد گیاهان مناسب است.
•خاک یک سیستم دینامیک در سطح زمین است که گیاهان در آن رشد می کنند و متشکل از مواد آلی و معدنی است.
•خاک شامل مجموعه مواد طبیعی در سطح زمین است که محل رشد گیاهان می باشد و دارای خصوصیاتی است ناشی از تغییرات آب و هوا، موجودات زنده و مواد مادری که تحت تاثیر شیب و در طول دوره هایی از زمان شکل گرفته است.


نکات قابل توجه در تعاریف
•خاک یک توده طبیعی است، بخشی از آن حاوی مواد آلی و موجودات زنده است.
•یک سیستم دینامیک است ( تغییر و تحول در طول زمان )
•خصوصیات خاک تحت تاثیر محیط تغییر می کند، محل و عاملی است برای رشد گیاهان.

خاک و تامین آب گیاه
تولید ۱ گرم ماده گیاهی خشک حدودا احتیاج به ۵۰۰ گرم آب دارد که ۵ گرم آن یعنی ۱% آب به صورت قسمتی از ساختمان گیاه در آمده و جزء لاینفک گیاه می باشد.

عملیات حاصل‌خیزى خاک وکودها

پتاسیم

مقدمه

پتاسیم مانند ازت و فسفر جزو عناصر پراحتیاج مورد نیاز گیاه مى‌باشد. مقدار پتاسیم موجود در پوسته زمین، حدود ۹/۱ تا۳/۲ درصد است (مقدار پتاسیم کل در خاک‌هاى زراعى بین ۵/۰ تا ۵/۲ درصد مى‌باشد). این مقدار در مقایسه با سایر عناصر پر نیاز قابل توجه مى‌باشد. مقدار پتاسیم در خاک‌هاى مختلف متفاوت است، لیکن آن قسمت از کل پتاسیم موجود در خاک که به‌صورت قابل تبادل یا قابل استفاده گیاه باشد ناچیز است. مقدار پتاسیمى که جذب گیاه مى‌شود با مقدار ازت مورد استفاده گیاه در اکثر مواقع برابرى مى‌نماید.

گیاهان همانند ازت، نیازى فراوان به پتاسیم دارند. معمولا" مقدار برداشت پتاسیم بین ۵۰ تا ۳۰۰ کیلوگرم در هکتار (معادل ۱۲۵ الى ۷۵۰ کیلوگرم در هکتار سولفات‌پتاسیم) مى‌باشد. لیکن، توزیع پتاسیم در گیاهان مشابه ازت نمى‌باشد. در بیشتر محصولات زراعى مقدار پتاسیم برداشتى توسط دانه و یا میوه به‌مراتب کمتر از مقدار برداشتى توسط سایر اندام‌هاى گیاهى است که در سطح زمین باقى مى‌مانند. در غلات، بیش از ۷۰% پتاسیم برداشتى در کاه و کلش باقى مى‌ماند. بنابراین، نحوه مدیریت بقایاى گیاهى در مقدار توصیه کود پتاسیمى بسیار مؤثر است. براى تولید ۴۰ تن غده چغندرقند به‌هنگامى که بقایاى شاخ و برگ از زمین جمع‌آورى شده باشد ،۲۵۰ کیلوگرم در هکتار پتاسیم (معادل ۶۰۰ کیلوگرم در هکتار سولفات‌پتاسیم) و هر گاه بقایاى شاخ و برگ جمع‌آورى نشده باشد فقط ۱۱۰ کیلو گرم در هکتار پتاسیم (معادل ۲۷۵ کیلوگرم در هکتار سولفات‌پتاسیم) از خاک برداشت مى‌نمایند.

پتاسیم فراوانترین عنصر غذایى در ۱۵ سانتیمترى بخش رویین خاک است. لیکن این شرایط، لزوما" بدان معنا نیست که پتاسیم قابل دسترس‌ترین عنصر براى گیاه است. زیرا، مقدار پتاسیم قابل دسترس براى گیاه به‌میزان پتاسیم موجود در بخش قابل دسترس (محلول و تبادلى ) بستگى دارد. هوازدگى کانی‌هاى حاوى پتاسیم و تداوم مصرف کودهاى پتاسیمى از عوامل مؤثر بر ورود پتاسیم به بخش قابل دسترس بوده و برداشت توسط گیاهان، فرسایش و آبشویى از عوامل مؤثر بر هدر روى پتاسیم مى‌باشند. به‌رغم آنکه پتاسیم جزو عناصر مؤثر در ساختمان گیاهى نبوده و عمدتا" نقش کاتالیزورى دارد، نیاز پتاسیمى بعضى از گیاهان حتى از ازت نیز بیشتر است. مثلا"، پتاسیمى آفتابگردان دو برابر نیاز ازتى آن است.

مقدار و منشاء پتاسیم خاک

ته‌نشستهایى فراوان به‌صورت کلرورها و سولفات‌هاى پتاسیم در بیشتر مناطق جهان یافت مى‌شوند. ممکن است این رسوب‌ها در سطح زمین، در اعماق چند صد مترى تا چند هزار مترى و یا در ته دریاها و دریاچه‌ها باشند. مقدار پتاسیم موجود در خاک در مقایسه با فسفر بسیار بیشتر است؛ در حالیکه فسفر پوسته زمین ۱۲/۰ درصد وزن آن است، مقدار پتاسیم چندین برابر آن، یعنى ۳۰/۲ درصد مى‌باشد. میانگین پتاسیم موجود در خاک‌ها ۲/۱ درصد مى‌باشد. چه، به‌دلیل تخریب و آبشویى، مقدار آن به کمتر از مقدار پتاسیم در پوسته زمین رسیده است. بدین ترتیب، هرچقدر درجه هوادیدگى خاک بیشتر باشد، میزان پتاسیم آن کمتر خواهد بود. غلظت پتاسیم در خاک‌ها متفاوت بوده و مقدار آن در لایه شخم به چند صد کیلوگرم در هکتار نیز مى‌رسد.

از آنجا که آبشویى پتاسیم با سهولت بیشترى نسبت به فسفر انجام مى‌گردد، بخشى چشمگیر از این عنصر از خاک‌هایى که تحت آبشویى زیاد بوده‌اند، شسته شده و از نیمرخ خاک خارج گردیده‌اند. بطورکلى، دو عامل بارندگى و دما باعث تسریع آزاد شدن و شستشوى پتاسیم خاک است. این موضوع به‌ویژه در مورد مناطق گرم و مرطوب مصداق دارد. به‌جز پتاسیمى که از راه کودهاى شیمیایى به خاک اضافه مى‌شود، پتاسیم موجود در آن عمدتا" از تجزیه سنگ‌هاى محتوى پتاسیم به‌وجود آمده است. کانی‌هایى که عموما" منبع پتاسیم مى‌باشند عبارتند از:

فلدسپات‌هاى پتاسیمى ارتوکلاز و میکروکلاین، مسکوایت، بیوتایت و فلوگوپایت. پتاسیم همچنین، در خاک‌ها به‌شکل کانی‌هاى ثانویه، ایلایت یا میکاى آبدار، ورمیکولایت و کانی‌هاى مختلطى که دو یا چند گونه از کانی‌هاى اخیر به‌صورت کم و بیش تصادفى آنها را تشکیل مى‌دهند.

از نظر قابل استفاده بودن براى گیاه، پتاسیم خاک به چهار شکل در خاک وجود دارد. مقدار تقریبى پتاسیم موجود در این گروه‌ها به‌ترتیب افزایش قابلیت جذب عبارتند از: ترکیبات کانى ۵۰۰ تا ۲۵۰۰۰، پتاسیم غیر قابل تبادل ۵۰ تا ۷۵۰، پتاسیم قابل تعادل ۴۰ تا ۶۰۰ و پتاسیم محلول ۱ تا ۱۰ میلى‌گرم در هر کیلو گرم. فقط مقدار کمى از کل پتاسیم موجود در خاک بلافاصله جذب گیاه مى‌گردد و از نظر قابل استفاده بودن در گیاه پتاسیم به سه شکل کلى نسبتا" غیر قابل جذب، با قابلیت جذب آرام و با قابلت جذب سریع در خاک وجود دارد که هر سه شکل یاد شده با یکدیگر در حال تعادل مى‌باشند. آن قسمت از پتاسیمى که داراى قابلیت جذب سریع است؛ در محلول خاک وجود داشته و گیاه به راحتى از آن استفاده مى‌کند. حرکت پیوسته پتاسیم در خاک به‌دلیل جذب گیاه و عمل آبشویى، موجب مى‌گردد که تعادل ایستا به‌مفهوم واقعى هیچ‌گاه به‌دست نیاید. پتاسیم موجود در کانی‌هاى اولیه آهسته‌، ولى به‌طور مداوم، به‌صورت قابل تعادل در مى‌آید. ممکن است در شرایطى، مانند مصرف فراوان (بیش از نیاز) کودهاى پتاسیمى در خاک، عکس حالت فوق رخ دهد. به‌طور کلى، ۹۰ تا ۹۸ درصد کل پتاسیم خاک به‌شکل غیر قابل جذب، ۱ تا ۱۰ درصد به‌صورت قابل جذب آرام، و ۱/۰ تا ۲ درصد به گونه قابل جذب سریع مى‌باشد.

پتاسیم محلول خاک

گیاه، پتاسیم مورد نیاز خود را به‌صورت K+ از محلول خاک دریافت مى‌کند. غلظت مورد نیاز پتاسیم براى گیاه عمدتا" به نوع گیاه و مرحله رشد آن بستگى دارد. پژوهش‌ها نشان مى‌دهند که غلظت بهینه پتاسیم در محلول خاک ۲۰ تا ۶۰ میلى‌گرم در کیلوگرم بوده و به نوع گیاه، ساختمان خاک، مقدار رایج کوددهى و آب قابل استفاده بستگى دارد. پژوهشگران با استفاده از هم‌دماهاى جذب نشان داده‌اند، چنانچه غلظت تعادلى پتاسیم محلول ۱۵ میلى‌گرم در هر کیلوگرم باشد، مقدار محصول بهینه در سیب‌زمینى و کرفس که جزو گیاهان پتاسیم دوست هستند، به‌دست خواهد آمد. در گیاهانى مانند گوجه‌فرنگى و چغندر که نیازشان در حد متوسط است، مقدار ۷/۸ میلى‌گرم در هر کیلوگرم پتاسیم در محلول تعادلى براى دسترسى به حداکثر محصول کافى است. غلظت پتاسیم در عصاره اشباع خاک‌ها عموما" تا ۱۵۶ میلى‌گرم در هر کیلوگرم در نوسان است که مقادیر زیاد مربوط به مناطق خشک یا شور مى‌باشد. مقدار پتاسیم قابل حل در آب براى نواحى مرطوب بین ۱ تا ۸۰ گرم در هر کیلو گرم متغییر مى‌باشد. اثر مقدار پتاسیم موجود در محلول خاک بر عملکرد گیاهان بستگى به‌حضور سایر کاتیون‌ها، به‌ویژه کلسیم و منیزیم دارد.

تنها جزئى کوچک از پتاسیم مورد نیاز گیاه که بین ۶ تا ۱۰ درصد پتاسیم کل است، به‌طور مستقیم از تماس ریشه گیاه با ذرات خاک تأمین مى‌گردد و قسمت عمده آن از طریق پتاسیم موجود در محلو ل خاک به‌دست مى‌آید. انتقال پتاسیم از خاک به ریشه گیاهان یکى از مسائل مهم در تغذیه گیاهى است. قسمت عمده این نقل و انتقال از طریق جریان توده‌اى و پخشیدگى انجام مى‌شود.کتاب های موجود در سایت با امکان خرید پستی

لیست کتاب های موجود در سایت با امکان خرید پستی

لیست کتاب های موجود در سایت با امکان خرید پستی

ارسال به سراسر ایران از طریق پست - تخفیف ویژه برای پرداخت آنلاین در این قسمت لیست کتاب های موجود در سایت را می توانید مشاهده کرده و خرید کنید. برای...
کتاب راهنمای ازدیاد زیتون

کتاب راهنمای ازدیاد زیتون

کتاب راهنمای ازدیاد زیتون شناسنامه کتاب عنوان و نام پدید آورنده : راهنمای ازدیاد زیتون/ تالیف آندره فابری...] و دیگران[ : مترجم دکتر مهدی علیزاده مشخصات...
کتاب گلکاری

کتاب گلکاری

كتاب ويژه داوطلبان كنكور كارشناسي ارشد باغباني در درس گلكاري كه شامل تمام نكات بوده و به جرات بهترين و کاملترین كتاب در اين زمينه مي باشد.اين كتاب...
کتاب سبزیکاری

کتاب سبزیکاری

برای آنهایی که به رتبه های برتر کنکور می اندیشند جزو اولین ها باشید کتاب ویژه داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد باغبانی در درس سبزیکاری که شامل تمام...
کتاب میوه های گرمسیری و نیمه گرمسیری

کتاب میوه های گرمسیری و نیمه گرمسیری

كتاب ويژه داوطلبان كنكور كارشناسي ارشد باغباني در درس ميوه كاري كه شامل تمام نكات بوده و به جرات بهترين كتاب در اين زمينه مي باشد. اين كتاب توسط...
کتاب فیزیولوژی پس از برداشت گل های بریده

کتاب فیزیولوژی پس از برداشت گل های بریده

مشخصات كتاب فيزيولوژي پس از برداشت گلهای بریدهعنوان: فيزيولوژي پس از برداشت گلهاي شاخه بريدهتاليف: بهزاد ادريسيعضو هيات علمي مركز ملي تحقيقات گل...
راهنمای کاربران کشت بافت گیاهی و ریزازدیادی

راهنمای کاربران کشت بافت گیاهی و ریزازدیادی

عنوان: راهنمای کاربران کشت بافت گیاهی و ریزازدیادی مولف: دکتر مهدی علیزاده ( عضو هیئت علمی گروه باغبانی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان...
کتاب ازدیاد نباتات

کتاب ازدیاد نباتات

کتاب ازدیاد نباتات ویژه داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد و دکتری باغبانی و دانشجویان کارشناسی علوم باغبانی و ترویج و آموزش کشاورزی شامل: نکات کلیدی...
کتاب بیماری های چمن

کتاب بیماری های چمن

نام کتاب: بیماری های چمن ( علائم شناسی، چرخه بیماری، همه گیر شناسی و کنترل ) تالیف: دکتر منصوره میرابوالفتحی، مهندس عیسی ناظریان قیمت: 9000 تومان تعداد...
کتاب راهنمای آزمایشات فیزیولوژی گیاهی

کتاب راهنمای آزمایشات فیزیولوژی گیاهی

کتاب راهنمای آزمایشات فیزیولوژی گیاهی نویسنده: دکتر کامبیز مشایخی - مهندس صادق آتشی فهرست مطالب: عنوان صفحه فصل...
کتاب ژنتیک و اصلاح انگور

کتاب ژنتیک و اصلاح انگور

عنوان: اصلاح درختان میوه (ژنتیک و اصلاح انگور) تألیف: حامد دولتی بانه استادیار پژوهشی مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان غربی رسول...
توليد تجاري رز شاخه بريده ( سيستم خاكي و هيدروپونيك)

توليد تجاري رز شاخه بريده ( سيستم خاكي و هيدروپونيك)

نام كتاب: توليد تجاري رز شاخه بريده ( سيستم خاكي و هيدروپونيك) اولین کتاب کاربردی تولید تجاری رز شاخه بریده در سیتم های خاکی و هیدروپونیک - بانضمام...
کتاب پرورش و تولید میخک

کتاب پرورش و تولید میخک

نام کتاب:پرورش و تولید میخک تألیف:آزاده رشیدی چاپ اول:تابستان 1391 شمارگان:1100 نسخه تعداد صفحات:304 مشخصات ظاهری: [304]ص.:مصور (بخش رنگی)، جدول،...
جدیدترین کتب دکتر رسول جلیلی مرندی

جدیدترین کتب دکتر رسول جلیلی مرندی

كتاب فیزیولوژی بعد از برداشت  دكتر رسول جليلي مرندي دانشيار گروه باغباني دانشگاه اروميه برای دانلود فهرست مطالب این کتاب کلیک کنید.     جديدترين...
کتب مرتبط

کتب مرتبط

در زير سايت هاي انتشاراتي كه در زمينه تاليف و ترجمه كتب كشاورزي مشغول به فعاليت هستند درج گرديده شده است: 1. خانه كتاب: سايت ملي جستجوي كتاب در همه زمينه...

توليد و فروش انواع نشا گياهان دارویی توسط شرکت زرین گیاه، توانایی تولید نشاء انواع گیاهان دارویی را داریم، طبق نیاز و سلیقه شما. بصورت ریشه لخت، کیسه ای، گلدانی و ...

پرفروش ترین نشاء گیاهان دارویی. برای خرید یا آشنایی با هر کدام بر روی آن کلیک کنید یا

با شرکت زرین گیاه تماس بگیرید 09147297295 ( تهیه نشاء و قلمه )

آویشن باغی, نشا, نشاء, فروش نشا, تولید نشا گیاهان دارویی, خرید نشا, نشا گیاهان دارویی, فروش نشا گیاهان دارویی, ارسال نشا گیاهان دارویی به سراسر ایران
آویشن باغی
اسطوخودوس, نشا, نشاء, فروش نشا, تولید نشا گیاهان دارویی, خرید نشا, نشا گیاهان دارویی, فروش نشا گیاهان دارویی, ارسال نشا گیاهان دارویی به سراسر ایران
اسطوخودوس
بادرنجبویه, نشا, نشاء, فروش نشا, تولید نشا گیاهان دارویی, خرید نشا, نشا گیاهان دارویی, فروش نشا گیاهان دارویی, ارسال نشا گیاهان دارویی به سراسر ایران
بادرنجبویه
به لیمو, نشا, نشاء, فروش نشا, تولید نشا گیاهان دارویی, خرید نشا, نشا گیاهان دارویی, فروش نشا گیاهان دارویی, ارسال نشا گیاهان دارویی به سراسر ایران
به لیمو
فیسالیس, نشا, نشاء, فروش نشا, تولید نشا گیاهان دارویی, خرید نشا, نشا گیاهان دارویی, فروش نشا گیاهان دارویی, ارسال نشا گیاهان دارویی به سراسر ایران
فیسالیس
مریم گلی دارویی, نشا, نشاء, فروش نشا, تولید نشا گیاهان دارویی, خرید نشا, نشا گیاهان دارویی, فروش نشا گیاهان دارویی, ارسال نشا گیاهان دارویی به سراسر ایران
مریم گلی دارویی
سنبل الطیب,نشا, نشاء, فروش نشا, تولید نشا گیاهان دارویی, خرید نشا, نشا گیاهان دارویی, فروش نشا گیاهان دارویی, ارسال نشا گیاهان دارویی به سراسر ایران
سنبل الطیب
گاوزبان ایرانی, نشا, نشاء, فروش نشا, تولید نشا گیاهان دارویی, خرید نشا, نشا گیاهان دارویی, فروش نشا گیاهان دارویی, ارسال نشا گیاهان دارویی به سراسر ایران
گاوزبان ایرانی
تماس با بخش فروش شرکت زرین گیاه برای تهیه نشاء و قلمه
09147297295
برای دیدن همه محصولات شرکت زرین گیاه بر روی دکمه زیر کلیک کنید
برای دیدن همه محصولات شرکت زرین گیاه بر روی دکمه زیر کلیک کنید
برای عضویت در کانال تلگرام شرکت زرین گیاه بر روی دکمه زیر کلیک کنید
برای عضویت در کانال تلگرام شرکت زرین گیاه کلیک کنید

شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه آماده دریافت سفارش شما جهت تولید نشا انواع گیاهان دارویی می باشد.

شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه بر پايه دانش فني روز و تجربه چندين ساله در عرصه تولید نشا گياهان دارويي توانسته است تا با توليد کيفي انواع نشا گیاهان دارویی گامي بزرگ در نهادينه کردن فرهنگ جايگزيني روش هاي کشت سنتي با کشاورزي مدرن روز جهان بردارد. لذا از متقاضیان عزیز تقاضا می گردد نسبت به دادن سفارش با شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه تماس گرفته و جهت هماهنگی بیشتر اعلام آمادگی فرمایند. شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه بعد از عقد قرارداد، در هر میزانی توانایی تولید نشاءهای گیاهان دارویی مانند نعناع فلفلی، مریم گلی دارویی، بادرنجبویه، آویشن باغی، سرخارگل، سنبل الطیب، خار مریم، زوفا، به لیمو و بسیاری از گیاهان دارویی دیگر را دارا می باشد.

برای ورود به سایت اینترنتی اختصاصی شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه بر روی همین متن کلیک کنید.

لطفاً برای اطلاع از قیمت به روز نشاء گیاهان دارویی با شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه تماس بگیرید.

لیست بعضی از نشاء های تولیدی شرکت زرین گیاه ( توانایی تولید نشاء انواع گیاهان دارویی را داریم )

ردیف

نوع نشاء تولیدی

روش تکثیر

نام انگلیسی

نام علمی

قیمت (تومان)

1

اسطوخودوس

بذر

Lavender

Lavandula officinalis

قیمتهای به روز و روزانه در خود سایت اینترنتی اختصاصی شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه وجود دارد. لطفاً برای ورود به سایت اینترنتی اختصاصی شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه بر روی همین متن کلیک کنید

2

گل راعی

بذر

St. John̕ s wort

Hypericum perforatum

3

بادرنجبویه

بذر

Balm

Melissa officinalis

4

زوفا

بذر

Hyssop

Hyssopus officinalis L.

5

شیشا

بذر

Tansy

Tanacetum vulgare L.

6

مریم گلی

بذر

sage

Salvia officinalis

7

آویشن باغی

بذر

Thyme

Thymus vulgaris

8

سرخارگل

بذر

Purple coneflowers

Echinanaceae purpurea

9

آرتیشو

بذر

Artickoke

Cynara scolymus

10

خار مریم

بذر

Holy thistle

Silybum marianum

11

سنبل الطیب

بذر

valerian

Valeriana officinalis

12

گاو زبان ایرانی

بذر

viper̕ s bugloss

Echium amoenum

13

به لیمو

قلمه

Lippia

Lippia citriodora

14

ریزوم نعناع فلفلی

ریزوم

Pepper mint

Menthea piperita

 

آماده دریافت سفارش شما جهت تولید نشاء انواع گیاهان دارویی هستیم.

برای ورود به سایت اینترنتی اختصاصی شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه بر روی همین متن کلیک کنید.

لطفاً برای اطلاع از قیمت به روز نشاء گیاهان دارویی با شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه تماس بگیرید.